- Úžitková plocha
- Počet izieb / Umiestnenie
REZERVOVANÝ Stav
- Cena

Dispozícia

OPIS BYTU

Slovo interiérovej architektky:

Interiér dvojizbového bytu na druhom podlaží ponúka otvorenú dispozíciu, ktorá reflektuje na požiadavky dnešného bývania, prihliadajúc na aktuálne trendy. Priestorový koncept dispozície je delený na dennú a nočnú časť, pričom situovanie funkcií ovplyvnilo zošikmenie strechy a stropu, obohatené o strešné okná. 

Byt ponúka jednu nočnú izbu a kúpeľňu prístupnú z chodby. Tieto funkcie sú jasne definované a uzavreté. Sú to priestory, ktoré nutne potrebujú svoju intimitu. V dennej časti – druhej obytnej izbe bytu, vyniká otvorený priestor, kde chodba a izby splývajú v jeden využiteľný celok, pričom kuchyňa s obývacou izbou sú osadené citlivo do tvaru L, ktorý vznikol vďaka centrálnemu umiestneniu kúpeľne, a tak kuchyňa získala svoju nerušenú zónu. Vo finále vznikol zaujímavý pôdorys, ktorý umožňuje vnímať malý byt ako vzdušný väčší priestor, poskytujúci dostatok intimity a svetla.

Idea materiálového konceptu pozostáva z minimalisticko-industriálneho riešeniu interiéru, ktorý sa odráža už v samotnej architektúre. Prvky ako liata epoxidová podlaha, sklobetón, prírodná omietka či pohľadový betón veľmi pomohli k čistému riešeniu priestoru. Akcentom v tejto nerušenej kontinualite sa stáva výrazný mobiliár, ktorý jasne definuje funkcie.

Ing. arch. Romana Vantarová, IDEÁLNE DOMY

Slovo zhotoviteľa:

Keďže naša spoločnosť venuje mimoriadnu pozornosť zdravému bývaniu, volíme pri realizácii každého projektu prírodné ekologické materiály a najefektívnejšie dostupné technológie.

Všetky byty zodpovedajú štandardu A0 - tzv. pasívnej stavbe (v zmysle normy "TNB" – takmer nulová budova), na ktorom sa podieľajú okná s izolačnými trojsklami, konštrukčné a izolačné kvalitné prevedenie, vykurovanie a chladenie bytov cez obnoviteľný zdroj tepelného čerpadla vzduch-voda s podlahovým teplovodným vykurovaním v celom byte a predovšetkým systém riadeného vetrania s rekuperáciou tepla. Tento systém zaručuje trvalý prísun čerstvého vzduchu bez zbytočných tepelných strát a súčasne bráni vzniku nebezpečných plesní a baktérií.

Bytový dom Sasinkova bude domovom, kde bude vždy čerstvý vzduch, príjemné teplo, dostatok svetla a ticho. Je to ekologický a ekonomický bytový dom, ktorý vám ponúka istotu zdravého a spokojného bývania v širšom centre mesta s kompletnou bohatou občianskou vybavenosťou.

tím IDEÁLNE DOMY

VÝHODY BYTU

  • bohatá presvetlenosť dennej časti
  • možnosť "hosťovského spania" v obývacej izbe
  • oddelená nočná izba - súkromie 
  • vzdušnosť

Materiálové riešenie

Pohľadový betón

strop

Prírodná omietka

steny

Liata epoxidová

podlaha

Značka Refin

obklady, dlažby

Biele matné

interiérové dvere

Villeroy & Boch

sanita

Velux

strešné okná

Skladba podkrovia SPACE+ = najvyššia kvalita

Systémová skladba ISOVER SPACE+ s nadkrokvovým zateplením šikmej strechy izolačnými doskami TERM PIR (hr. 120 mm) v kombinácii s čadičovou izoláciou ISOVER TOPSIL (hr. 200 mm) vkladanou medzi krokvy sa vyznačuje vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, veľmi dobrými zvukovoizolačnými vlastnosťami (index vzduchovej nepriezvučnosti strechy Rw > 50 dB) a v neposlednom rade výraznou úsporou vnútorného priestoru.  

SÚKROMNÝ WELLNESS

Súkromný wellness priamo v dome, len pár schodov nižšie. Relaxujte sami po ťažkom dni v práci , oddychujte s rodinou, pozvite priateľov alebo spoznajte susedov, možno sa z vás stanú dlhoroční priatelia.

Opis wellnessu slovami architektky a zhotoviteľa, prečo sme sa rozhodli pre toto riešenie - tu.

Čo obsahuje cena bytu

Fáza dokončenia Cena s DPH

Byt na kľúč - 52,9 m²

-
Fáza dokončenia Cena s DPH

Balkón - 4,5 m²

v cene
Fáza dokončenia Cena s DPH

1/7 podiel na priestore "súkromný wellness" o rozlohe 30,6 m²

v cene
Fáza dokončenia Cena s DPH

Parkovacie miesto (v uzatvorenom dvore) - 1 miesto

* k cene bytu je potrebné pripočítať cenu za parkovacie miesto - na súkromnom dvore s kamerovým systémom a automaticky otváravou bránou

-

AKO POSTUPOVAŤ PRI KÚPE BYTU

Dohodnite si stretnutie s predajcom k získaniu kompletných informácii

Po rozhodnutí o kúpe bytu:

Podpis rezervačnej zmluvy a úhrada 10 % z ceny bytu a parkovacieho miesta (z vlastných zdrojov)

Podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve do 30 dní od RZ a úhrada 10 % z ceny bytu (z vlastných zdrojov)

Počas výstavby bytového domu výber materiálového vybavenia bytu - podrobné konzultácie o výbere materiálov pri dokončovaní bytu 

Po dokončení bytového domu - obhliadka bytu

Po právoplatnom kolaudačnom rozhodnutí - podpis kúpnej zmluvy a úhrada zvyšných 80% kúpnej ceny (možnosť hypotéky)

Odovzdanie bytu novému majiteľovi

FINANCOVANIE

ETAPY SPLÁTOK VÁŠHO NOVÉHO BYTU:

1. 10% - pri podpise RZ

2. 10% - pri podpise ZoBKZ – do 30 dní od podpisu RZ

3. 80% - pri kolaudácii bytového domu (možné čerpanie z hypotéky)

PRI FINANCOVANÍ Z CUDZÍCH ZDROJOV ZARIADIME HYPOTÉKU ZA VÁS BEZPLATNE.

ZABEZPEČÍME KOMPLETNÝ SERVIS PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU:

nájdeme najideálnejšiu banku pre klienta

porovnanie všetkých bánk na jednom stretnutí (splátky, poplatky, úrok, atď)

skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti

zložku klienta odovzdávame priamo na pobočke

dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hyp. úveru

Vyššie uvedené ceny sú orientačné a majú len informatívny charakter. Kúpna cena bude potvrdená zástupcom predajného oddelenia a stáva sa záväznou v okamihu uzatvorenia rezervačnej zmluvy. Uvedené ceny sú už po prípadnej zľave.

Cenník je platný do vydania nového cenníka, pričom predajca si vyhradzuje právo tento cenník kedykoľvek zmeniť, a to až do uzatvorenia záväznej písomnej rezervačnej zmluvy so záujemcom.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o viac informácii alebo o obhliadku nás kontaktujte. Sídlime v Žiline, v budove, ktorú sme kompletne sami navrhli aj zrealizovali a slúži ako showroom pre klientov.

  • Byt č. 2
  • Všeobecná otázka
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnebyvanie.sk alebo +421 905 563 348.
Odoslať správu
+421 905 563 348 alebo volajte