- Úžitková plocha
- Počet izieb / Umiestnenie
PREDANÝ Stav
- Cena

Dispozícia

Interiér bytu

Byt č.5 - aktuálny stav

OPIS BYTU

Slovo interiérovej architektky:

Interiér trojizbového bytu ponúka otvorené dispozičné riešenie, ktoré reflektuje na požiadavky dnešného bývania, prihliadajúc na aktuálne trendy. Situovanie funkcií ovplyvnilo zošikmenie strechy a stropu, obohatené o strešné okná.

Byt ponúka nočnú izbu pre dvoch so stolom na študovanie či prácu a druhú nočnú izbu prístupnú priamo z obývačky. Kúpeľna vytvára prirodzenú intimitu medzi miestnosťami. V dennej časti vyniká veľký priestor, poskytujúci relax alebo spoločenské vyžitie. Obývačka s kuchyňou je prepojená a zároveň otvorená. Tento byt disponuje dvoma balkónmi – okrem štandardného ako u všetkých bytoch naviac aj strešným balkónom Velux Cabrio, ktorý ponúka bohaté scenérie na žilinskú časť mesta.

Idea materiálového konceptu pozostáva z minimalisticko-industriálneho riešeniu interiéru, ktorý sa odráža už v samotnej architektúre. Prvky ako liata epoxidová podlaha, prírodná omietka či pohľadový betón veľmi pomohli k čistému riešeniu priestoru. Akcentom v tejto nerušenej farebnosti sa môže stať výrazný mobiliár, ktorý jasne definuje funkcie.

Ing. arch. Romana Vantarová, IDEÁLNE DOMY

Slovo zhotoviteľa:

Keďže naša spoločnosť venuje mimoriadnu pozornosť zdravému bývaniu, volíme pri realizácii každého projektu prírodné ekologické materiály a najefektívnejšie dostupné technológie.

Všetky byty zodpovedajú štandardu A0 - tzv. pasívnej stavbe (v zmysle normy "TNB" – takmer nulová budova), na ktorom sa podieľajú okná s izolačnými trojsklami, konštrukčné a izolačné kvalitné prevedenie, vykurovanie a chladenie bytov cez obnoviteľný zdroj tepelného čerpadla vzduch-voda s podlahovým teplovodným vykurovaním v celom byte a predovšetkým systém riadeného vetrania s rekuperáciou tepla. Tento systém zaručuje trvalý prísun čerstvého vzduchu bez zbytočných tepelných strát a súčasne bráni vzniku nebezpečných plesní a baktérií.

Bytový dom Sasinkova bude domovom, kde bude vždy čerstvý vzduch, príjemné teplo, dostatok svetla a ticho. Je to ekologický a ekonomický bytový dom, ktorý vám ponúka istotu zdravého a spokojného bývania v širšom centre mesta s kompletnou bohatou občianskou vybavenosťou.

tím IDEÁLNE DOMY

VÝHODY BYTU

  • priestranná denná časť napojená na 2 balkóny
  • krásne výhľady z vyššieho poschodia
  • kuchyňa s varným priestorom prepojená s obývačkou
  • samostatné wc s miestom na práčku a sušičku
  • kúpeľňa s vaňou

Materiálové riešenie

Pohľadový betón

strop

Prírodná omietka

steny

Liata epoxidová

podlaha

Značka Refin

obklady, dlažby

Biele matné

interiérové dvere

Villeroy & Boch

sanita

Velux

strešné okná

Velux Cabrio®

strešný balkón

Bonus len v byte č.5 - druhý balkón

V tomto byte bude umiestnený tzv. strešný balkón značky Velux, ako druhý balkón v dennej časti bytu.

Denné svetlo a panoramatický výhľad

VELUX Cabrio® premení vaše strešné okno v priebehu pár sekúnd na balkón, takže môžete vyjsť von na čerstvý vzduch bez toho, aby ste opustili dom. Jednoducho tak otvoríte svoju izbu okolitému svetu a získate ten najlepší výhľad.

Ovládanie

Horná časť balkóna je výklopno-kývne a otvára sa smerom nahor a von. Spodnú časť so zábradlím otvorte ťahom od seba. Prezrite si ovládanie.

ThermoTechnologyTM

Špičkový systém izolácie VELUX ThermoTechnology ochráni okno pred vplyvmi počasia.

Prirodzené vetranie

Vpustite do vášho domova čerstvý vzduch, aj keď ste preč alebo spíte bez toho, aby ste sa museli obávať o bezpečnosť alebo za prítomnosti zlého počasia. Jednorazovým potiahnutím za jedinečnú hornú ovládaciu rukoväť umožníte čerstvému, filtrovanému vzduchu vnikať cez ventilačnú klapku.

Jednoduché umývanie

Ak chcete okno umyť, stačí odistiť spodnú kľučku a zatiahnutím za ventilačnú klapku ho pretočiť a zaistiť závlačkami na oboch stranách okna.

Zabudovaný vzduchový filter poskytuje zdravší obytný priestor, pretože zabraňuje vniknutiu prachu a hmyzu do vášho domova. Filter ľahko očistíte vysávačom.

SKLADBA PODKROVIA SPACE+ = NAJVYŠŠIA KVALITA

Systémová skladba ISOVER SPACE+ s nadkrokvovým zateplením šikmej strechy izolačnými doskami TERM PIR (hr. 120 mm) v kombinácii s čadičovou izoláciou ISOVER TOPSIL (hr. 200 mm) vkladanou medzi krokvy sa vyznačuje vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, veľmi dobrými zvukovoizolačnými vlastnosťami (index vzduchovej nepriezvučnosti strechy Rw > 50 dB) a v neposlednom rade výraznou úsporou vnútorného priestoru.  

Zdravé bývanie

MINERÁLNA VNÚTORNÁ FARBA

Vnútorná minerálna farba Baumit IonitColor najvyššej kvality na steny a stropy. Vysoko paropriepustná, s vynikajúcou krycou schopnosťou, bez obsahu rozpúšťadiel. Prispieva k tvorbe prirodzených vzdušných iónov a aktívne tak zlepšuje kvalitu vnútorného vzduchu

Baumit Ionit Color

VNÚTORNÉ OMIETKY

Vápenná omietka pre lepšiu reguláciu vlhkosti v interiéri. Vysoko paropriepustná, jednovrstvová ľahká vápenná omietka prírodne bielej farby. Prirodzená mikroštruktúra mikropórov zabezpečuje rýchle prijímanie a odovzdávanie vlhkosti a vďaka tomu príjemnú a zdravú klímu v interiéri. 

Baumit KlimaWhite

SÚKROMNÝ WELLNESS

Súkromný wellness priamo v dome, len pár schodov nižšie. Relaxujte sami po ťažkom dni v práci , oddychujte s rodinou, pozvite priateľov alebo spoznajte susedov, možno sa z vás stanú dlhoroční priatelia.

Opis wellnessu slovami architektky a zhotoviteľa, prečo sme sa rozhodli pre toto riešenie - tu.

Čo obsahuje cena bytu

Fáza dokončenia Cena s DPH

Byt na kľúč - 71,3 m²

-
Fáza dokončenia Cena s DPH

Balkón - 4,5 m²

-
Fáza dokončenia Cena s DPH

1/7 podiel na priestore "súkromný wellness" o rozlohe 30,6 m²

-
Fáza dokončenia Cena s DPH

Kuchynská linka na mieru - materiál bielená breza (preglejka) so spotrebičmi BOSCH

-
Fáza dokončenia Cena s DPH

Parkovacie miesto (v uzatvorenom dvore) - 1 miesto

* k cene bytu je potrebné pripočítať cenu za parkovacie miesto - na súkromnom dvore s automaticky otváravou bránou

-

AKO POSTUPOVAŤ PRI KÚPE BYTU

Dohodnite si stretnutie s predajcom k získaniu kompletných informácii

Po rozhodnutí o kúpe bytu:

Podpis rezervačnej zmluvy a úhrada 10 % z ceny bytu a parkovacieho miesta (z vlastných zdrojov)

Podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve do 30 dní od RZ a úhrada 10 % z ceny bytu (z vlastných zdrojov)

Počas výstavby bytového domu výber materiálového vybavenia bytu - podrobné konzultácie o výbere materiálov pri dokončovaní bytu 

Po dokončení bytového domu - obhliadka bytu

Po právoplatnom kolaudačnom rozhodnutí - podpis kúpnej zmluvy a úhrada zvyšných 80% kúpnej ceny (možnosť hypotéky)

Odovzdanie bytu novému majiteľovi

FINANCOVANIE

ETAPY SPLÁTOK VÁŠHO NOVÉHO BYTU:

1.  10% - pri podpise RZ

2. 10% - pri podpise ZoBKZ – do 30 dní od podpisu RZ

3. 80% - pri kolaudácii bytového domu (možné čerpanie z hypotéky)

PRI FINANCOVANÍ Z CUDZÍCH ZDROJOV ZARIADIME HYPOTÉKU ZA VÁS BEZPLATNE.

ZABEZPEČÍME KOMPLETNÝ SERVIS PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU:

nájdeme najideálnejšiu banku pre klienta

porovnanie všetkých bánk na jednom stretnutí (splátky, poplatky, úrok, atď)

skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti

zložku klienta odovzdávame priamo na pobočke

dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hyp. úveru

Vyššie uvedené ceny sú orientačné a majú len informatívny charakter. Kúpna cena bude potvrdená zástupcom predajného oddelenia a stáva sa záväznou v okamihu uzatvorenia rezervačnej zmluvy. Uvedené ceny sú už po prípadnej zľave.

Cenník je platný do vydania nového cenníka, pričom predajca si vyhradzuje právo tento cenník kedykoľvek zmeniť, a to až do uzatvorenia záväznej písomnej rezervačnej zmluvy so záujemcom.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o viac informácii alebo o obhliadku nás kontaktujte. Sídlime v Žiline, v budove, ktorú sme kompletne sami navrhli aj zrealizovali a slúži ako showroom pre klientov.

  • Byt č. 5
  • Všeobecná otázka
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnebyvanie.sk alebo +421 905 563 348.
Odoslať správu
+421 905 563 348 alebo volajte