4 km od Žiliny
4 obytné miestnosti
Práve staviame Aktuálny stav
573 m² / 141,4 m² Pozemok / Úžitková plocha

O dome

Poschodový dom s plochou strechou sa nachádza v obci Teplička n/Váhom, ktorá je vzdialená 3km od Žiliny. Projekt rodinného domu Vám zabezpečí bývanie v príjemnej a tichej lokalite. Aj keď sa nachádza v zastavanej časti obce, dispozičné riešenie domu je navhnuté tak, aby Vám poskytovalo maximálne súkromie. Prístup na pozemok je z hlavnej asfaltovej cesty. Ak využijete hmotu prístrešku pri dome, vytvorí sa Vám tak átrium, ktoré ponúka intímnu zónu možnej terasy. Interiér je vybavený 4 obytnými miestnosťami, ktoré sú dostatočne vybavené úložným priestorom.

Parametre

Miesto: Teplička nad Váhom

Počet miestností: 4

Počet kúpeľní: 1

Počet WC:  2

Šírka pozemku: 11 m

Dĺžka pozemku: 52 m

Úžitková plocha: 141,4 m²

Zastavaná plocha: 95,2  m²

Parkovacie státie: 2

Terén pozemku: rovinatý

Plocha pozemku: 573 m²

Energetický certifikát:  A1

Konštrukčné prvky

Konštrukcia: z pórobetónových presných tvaroviek hr. 300 mm (Ytong)

Okná a dvere: 6-komorové 3-sklá s páskami a teplým rámikom

Fasáda: silikónové omietky hr. 1,5mm, biele; na vybraných plochách s dekoračnou omietkou 

Strecha: plochá - železobetónová doska, najčastejšie hr. 180 mm 

Podpivničenie: nie

Kúrenie: teplovod. podlahové kúrenie, zdroj tepelné čerpadlo DAIKIN vzduch/voda

Vizualizácie

Architektúra domu

Hmota rodinného domu maximálne ťaží z rovinne riešeného pozemku. Architektúru charakterizuje minimalistický dizajn s vkusnou farebnosťou, s okennými otvormi na fasáde, ktoré ponúkajú pekné výhľady a kontakt s prírodou. Zámerne jedna strana fasády je úplne čistá, aby dom získal vyššiu mieru bývania v súkromí a prirodzenú intimitu.

Dispozičné riešenie

Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory.  Pôdorys 1NP  obsahuje veľa úložného priestoru, technickú miestnosť s tepelným čerpadlom, samostatné WC, obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu.

Vstup do domu nám zabezpečuje bezbariérový prístup a zo zádveria sa nám otvára veľkorysý priestor, ktorý zahŕňa zónu obývacej izby s kuchyňou, jedálenským stolom a relaxačnou zónou. Celé podlažie poskytuje dostatok svetla vďaka veľkým okenným otvorom, ktoré zabezpečujú zo strany obývačky bezbariérový prístup na terasu a od relaxačnej zóny smerom od ulice výhľady na prírodu. Výhodou je, že dispozícia tohto podlažia poskytuje uzavretú zónu – ako predsieň a samostatné WC.

Nočná zóna celého domu je situovaná na 2NP s priamym napojením na kúpeľňu, ktorá je spolu s chodbou presvetlená  oknami. Podlažie ponúka tri nočné izby – dve detské a jednu spálňu. Spálňa pre rodičov disponuje veľkým okenným otvorom, ktorý ponúka pri dodržaní umiestnenia nábytku nádherný výhľad priamo z postele.

Pôdorysy

Osadenie domu na pozemku

Mapa pozemku

Fáza dokončenia Cena s DPH

Cena domu v etape "HOLODOM" (exteriér)                             

ČO OBSAHUJE CENA:

1. POZEMOK

- pozemok v dokonalej rovine, správna orientácia na svetové strany a do súkromia záhrady

- celková výmera pozemku je 573 m2, rozmery: šírka 11 m x dĺžka 52 m 


2. PROJEKT DOMU, PROJEKTY PRÍPOJOK, STAVEBNÉ POVOLENIA, KOLAUDÁCIU

- projektová dokumentácia domu šitá na mieru pozemku

- projekty prípojok inžinierskych sietí (voda, kanalizácia, elektro)

- zabezpečenie všetkých potrebných dokladov a revizií pre kolaudáciu domu 


​3. DOM POSCHODOVÝ 1801 - do štádia HOLODOM (exteriér) + DOKONČENÉ PRÍPOJKY IS

-  dokončená stavba domu: hliníkové vstupné dvere, okná: 6-komorové 3-sklá s ukončenými vonkajšími parapetami, finálne ukončená strecha a fasáda: zeteplený dom minerálnou vlnou a fasádou v bielej omietke, podomietkové boxy s koľajničkami pre exteriérové žalúžie, vonkajší nezamrzný ventil na vodu, technická príprava pre tepelné čerpadlo

- hotové prípojky IS: dom napojený na obecný vodovod, splaškovú kanalizáciu s revíznou šachtou a elektrinu (plynová prípojka nie je potrebná -projekt domu uvažuje s tepelným čerpadlom vzduch-voda)

- terénne úpravy- upravený pozemok pred a za domov, oplotenie zadnej časti pozemku

172 882 €
Fáza dokončenia Cena s DPH

Ukončenie domu (Prevedenie v programe OPTIMAL: ultra nízkoenergetická trieda A1, vysoký štandard prevedenia: teplovodné podlahové kúrenie so zdrojom kúrenia: tepelné čerpadlo Daikin (vzduch/voda), sádrové omietky, cementový akumulačný poter s plastifikátorom vystužený sklotextilným vláknom, atď. detailný súpis materiálov v PDF nižšie)

+ 48 990 €

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o viac informácii alebo o obhliadku nás kontaktujte. Sídlime v Žiline vo vlastnej firemnej budove, ktorú sme kompletne sami navrhli aj zrealizovali a slúži ako showroom pre klientov.

  • POSCHODOVÝ DOM S PLOCHOU STRECHOU
  • Všeobecná otázka
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnebyvanie.sk alebo +421 905 563 348.
Odoslať správu
+421 905 563 348 alebo volajte