496 m² POZEMOK
109 m² ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3/ 1/ 2 IZBY / KÚPEĽŇA / WC
225.700,- € CENA
496 m² POZEMOK
109 m² ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3/ 1/ 2 IZBY / KÚPEĽŇA / WC
225.700,- € CENA
496 m² POZEMOK
109 m² ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3/ 1/ 2 IZBY / KÚPEĽŇA / WC
225.700,- € CENA

O projekte

Pripravujeme nový projekt rekreačných chatiek v pokojnej lokalite obce Veľké Rovné, okres Bytča. Projekty troch chatiek jedného typu, ktoré budú vzájomne od seba pootočené sa budú nachádzať na mierne svahovitom pozemku orientovanom na sever. 

Okrem chatiek na každom pozemku uvažujeme s osadením záhradného skladu zapusteného do svahu v mieste terénneho zlomu v spodnej časti parcely. Chatky sú dvojpodlažné, nepodpivničené a majú takmer štvorcový pôdorys s vykonzolovanou terasou prízemia, ktorá sa vysúva nad svahovitý terén pozemku v smere výhľadu do doliny.

O lokalite

Obec Veľké Rovné leží na severozápadnom Slovensku uprostred Javorníkov (od 370 do 910 m. n.m. v chotári obce s rozlohou 4060 ha) v kotline rieky Rovnianky.

V obci sa nachádza množstvo turistických chodníkov, cyklochodníkov, ako aj dve rozhľadne. Rozhľadňa na kopci Zarúbaná Kýčera (884 m n. m.)  a  Rozhľadňa Luby vo Veľkom Rovnom (908 m n. m.). V blízkosti sa nachádza náročnejšia Kysucká cyklomagistrála, Bytčianský zámok a mnoho ďalších.

Dostupnosť chatiek od Žiliny

Dostupnosť chatiek od Bytče

Osadenie chatiek na pozemku

Vizualizácie

Foto pozemku

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o viac informácii alebo o obhliadku nás kontaktujte. Sídlime v Žiline, v budove, ktorú sme kompletne sami navrhli aj zrealizovali a slúži ako showroom pre klientov.

  • 3 Rekreačné domy
  • Všeobecná otázka
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnebyvanie.sk alebo +421 905 563 348.
Odoslať správu
+421 905 563 348 alebo volajte