10 minút autom zo Žiliny
279 m² rozloha pozemku
152,4 m² úžitková plocha
PREDANÉ cena domu od

Architektúra domu

Hmota rodinného domu maximálne ťaží zo svahovitosti riešeného pozemku a terasovito nadväzuje na podzemné a prvé nadzemné podlažie. Architektúru charakterizuje minimalistický dizajn s vkusnou farebnosťou, dominujúcimi okennými otvormi na troch fasádach, ktoré ponúkajú pekné výhľady a kontakt s prírodou. Zámerne jedna strana fasády je úplne čistá, aby dom získal vyššiu mieru bývania v súkromí a prirodzenú intimitu.

Dispozičné riešenie

Pôdorys 1PP – ponúka garáž, do ktorej je možné zaparkovať dve auta, obsahuje veľa úložného priestoru, práčovňu (priestor pre zhod prádla prepojený s každým podlažím a práčku so sušičkou) a technickú miestnosť s tepelným čerpadlom.

Na podlažie 1NP sa dostaneme pomocou priamych schodov, kde sa nám otvára veľkorysý priestor, ktorý zahŕňa zónu obývacej izby s kuchyňou, jedálenským stolom a relaxačnou zónou. Celé podlažie poskytuje dostatok svetla vďaka veľkým okenným otvorom, ktoré zabezpečujú zo strany obývačky bezbariérový prístup na terasu a od relaxačnej zóny smerom od ulice výhľady na prírodu. Výhodou je, že dispozícia tohto podlažia poskytuje uzavretú zónu – ako predsieň s napojením na samostatné wc.

Nočná zóna celého domu je situovaná na 2NP s priamym napojením na kúpeľňu, ktorá je spolu s chodbou presvetlená elektricky ovládanými strešnými oknami. Podlažie ponúka tri nočné izby – dve detské a jednu spálňu. Detské izby sú doplnené veľmi príjemným interiérovým prvkom – sedenie v okne, ktoré svojimi rozmermi zabezpečuje aj veľa svetla, čo dodáva priestoru pridanú hodnotu. Spálňa pre rodičov disponuje veľkým okenným otvorom, ktorý ponúka pri dodržaní umiestnenia nábytku nádherný výhľad priamo z postele :) ​

Vizualizácie domu

Foto z výstavby

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o viac informácii alebo o obhliadku nás kontaktujte. Sídlime v Žiline, v budove, ktorú sme kompletne sami navrhli aj zrealizovali a slúži ako showroom pre klientov.

  • Dizajnová novostavba rodinného domu
  • Všeobecná otázka
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnebyvanie.sk alebo +421 905 563 348.
Odoslať správu
+421 905 563 348 alebo volajte