Zaujímate sa o investíciu do realít?

Skúsenosti a referencie, ktoré máme, nas predurčujú za spoľahlivého partnera pre Vás na vytvorenie úspešného developerského projektu, ktorého budete súčasťou ako investor.

Vyhľadáme Vám vhodný pozemok. Prezistíme a prelustrujeme ho tak, že budeme vedieť, čo kupujete a čo na ňom čoskoro vytvoríme. Vypracujeme štúdiu, dokumentáciu pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizačný projekt a zabezpečíme kompletný inžiniering pre získanie všetkých potrebných odsúhlasení od úradov k spusteniu realizácie stavby.

Stavbu kompletne zreaizujeme na kľúč, v našej vlastnej réžii, v najvyššej remeselnej kvalite - sme spoľahlivá a stabilná stavebná spoločnosť.

Zabezpečíme odpredaj bytov/domov - a to už od momentu získania stavebného povolenia, čím zabezpečíme možnosť poníženia nutných nákladov od Vás ako investora. Skolaudujeme a dokončíme odovzdanie bytov/domov. Zabezpečíme servis a poskytneme nadštandardne záruky.

V žiadnom kroku neristujete svoju investíciu - ste majiteľom pozemku, projektu, bytov, či domov. My Vám zabezpečíme len komplexnú službu a developerský zisk.

info@idealnebyvanie.sk Kontakujte nás