Architektúra je súčasťou nášho života

Sme stavebná spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. a pod názvom IDEÁLNE BÝVANIE navrhujeme a staviame vlastné rezidenčné stavby na predaj.

Riešime výstavbu rodinných domov, viladomov, IBV - súbor viacerých domov a vlastných bytových domov.

Jedinečné stavby sú navrhnuté a doslova ušité na mieru konkrétnym pozemkom v lukratívnych lokalitách mestských častí Žiliny, Trenčína a Trnavy, prípadne v tesnej blízkosti týchto miest.

Technickým a technologickým vybavením volíme najvyššiu kvalitu - pasívne stavby pre zdravé bývanie. 

Našim cieľom je Vám priniesť ponuku hotovej novostavby:

- pri uvažovaní o rodinnom dome Vás ušetríme náročného výberu vhodného pozemku, riešenia individuálnej projektovej dokumentácie, strastiplného vybavovania stavebného povolenia a samotnej realizácie - Vy prichádzate až v komfortnej, finálnej fáze a dokončenie stavby Vám radi dopracujeme podľa Vašich individuálnych predstáv

- pri výbere bytu z nášho portfólia máte istotu, že do návrhu prinášame moderné, až nevšedné dispozície a realizáciu bytov riešime v snahe o najvyšší možný štandard (v podstate z rodinných domov), ako napr. podlahové teplovodné kúrenie/chladenie, zdroj pre vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody cez obnoviteľné zdroje tepelných čerpadiel, výmena vzduchu s rekuperovaním tepla, vyššie stropy, tichšie prostredie v byte používaním nadštandardných akustických riešení, atď. - až po návrh a realizáciu moderného dokončenia bytu na kľúč.