Zaujímate sa o investíciu do realít?

Skúsenosti a referencie, ktoré máme, nás predurčujú byť vaším spoľahlivým partnerom k vytvoreniu úspešného developerského projektu, ktorého budete súčasťou - ako investor.

Vyhľadáme vám vhodný pozemok. Prezistíme a prelustrujeme ho tak, že budeme vedieť, čo kupujete a čo na ňom čoskoro vytvoríme. Vypracujeme projektovú štúdiu, dokumentáciu pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizačný projekt a zabezpečíme kompletný inžiniering pre získanie všetkých potrebných vyjadrení od úradov k spusteniu realizácie stavby.

Stavbu kompletne zrealizujeme na kľúč, v našej vlastnej réžii, v najvyššej remeselnej kvalite – sme spoľahlivá a stabilná stavebná spoločnosť.

Zabezpečíme odpredaj bytov/domov, a to už od momentu získania stavebného povolenia, čím zabezpečíme možnosť zníženia nutných nákladov od vás ako investora. Skolaudujeme a dokončíme odovzdanie domov. Zabezpečíme servis a poskytneme nadštandardne záruky.

V žiadnom kroku neristujete svoju investíciu - ste majiteľom pozemku, projektu, či domu. My vám zabezpečíme komplexnú službu a developerský zisk.

info@idealnebyvanie.sk Kontaktný e-mail