O projekte

Pripravujeme nový projekt troch rodinných domov v pokojnej lokalite obce Veľké Rovné, okres Bytča. Bývanie priamo v prírode, pocit bývania na chalupe každý deň.

Tri objekty domov - jedného typu, budú vzájomne od seba pootočené, sa budú nachádzať na mierne svahovitom pozemku orientovanom na sever.

Okrem domov na každom pozemku uvažujeme s osadením záhradného skladu zapusteného do svahu v mieste terénneho zlomu v spodnej časti parcely, ako možnosť vyriešenia skladu alebo pivnice.

Domy sú dvojpodlažné, nepodpivničené a majú takmer štvorcový pôdorys s vykonzolovanou terasou na prízemí, ktorá sa vysúva nad svahovitý terén pozemku v smere výhľadu do doliny.

O lokalite

Obec Veľké Rovné leží na severozápadnom Slovensku uprostred Javorníkov (od 370 do 910 m. n.m. v chotári obce s rozlohou 4060 ha) v kotline rieky Rovnianky, medzi mestami Žilina a Bytča.

V obci sa nachádza množstvo turistických chodníkov, cyklochodníkov, ako aj dve rozhľadne. Rozhľadňa na kopci Zarúbaná Kýčera (884 m n. m.) a Rozhľadňa Luby priamo vo Veľkom Rovnom (908 m n. m.). V blízkosti sa nachádza náročnejšia Kysucká cyklomagistrála, Bytčianský zámok a mnoho ďalších.

Dostupnosť domov od Žiliny:
22 km (26 min)

Dostupnosť domov od Bytče:
9 km (12 min)

Vyberte si svoj ideálny dom:

Dom POZEMOK ÚŽITKOVÁ PLOCHA IZBY / KÚPEĽŇA / WC CENA
Veľké Rovné - dom 1
Predpredaj
496 m² 109 m² 3/ 1/ 2 235.700,- €
Veľké Rovné - dom 2
Predpredaj
496 m² 109 m² 3/ 1/ 2 235.700,- €
Veľké Rovné - dom 3
Predpredaj
496 m² 109 m² 3/ 1/ 2 235.700,- €

Osadenie domov na pozemku

Vizualizácie

Foto pozemku

Harmonogram

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o viac informácii alebo o obhliadku nás kontaktujte. Sídlime v Žiline, v budove, ktorú sme kompletne sami navrhli aj zrealizovali a slúži ako showroom pre klientov.

  • 3 rodinné domy
  • Všeobecná otázka
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnebyvanie.sk alebo +421 905 563 348.
Odoslať správu
+421 905 563 348 alebo volajte