Domy na výber

Dom rozloha pozemku úžitková plocha obytné miestnosti / kúpeľne CENA
Nový dom - A1 (1)
Predpredaj
483,2 m² 118 m² 4 / 3 387.840,- €
Nový dom - B1 (2)
Predané
- - - PREDANÉ
Nový dom - C1 (3)
Predané
- - - PREDANÉ
Nový dom - B2 (4)
Predané
- - - PREDANÝ
Nový dom - A2 (5)
Predané
- - - PREDANÉ
Nový dom - B3 (6)
Predané
- - - PREDANÉ

O projekte

"Navrhované rodinné domy budú 4-izbové a budú umiestnené na miernom západnom svahu. Jednotlivé pozemky majú veľkosť od 381 po 477 m² a sú sprístupnené novonavrhovanou cestou na ich severnej hranici, napojenou na obecnú komunikáciu.

Väčšia časť dispozície domov sa nachádza na prízemí v kontakte so záhradou, na poschodie sme umiestnili hmotu detskej izby resp. pracovne so zázemím. Vďaka vzájomnému vertikálnemu posunu domov a šachovnicovému prestriedaniu hmôt horného podlažia, je možné optimálne preslnenie domov a nerušený výhľad z horného podlažia každého domu. 

Čiastočné zapustenie hmôt prízemia do svahu a striedanie objemov druhého podlažia minimalizujú pôsobenie novostavby na svoje okolie. Domy ponúkame s možnosťou doplnenia o prekryté carporty, mierne zapustené voči úrovni záhrady. Pod prekrytím carportu ja navrhnutý sklad na náradie prístupný zo záhrady a miesto na domový odpad. Plné oplotenie zo strany prístupovej cesty plynule nadväzuje na spodné podlažie domov, spolu s carportom formuje vstupné átrium a zabezpečuje súkromie v záhradách."

architektonické štúdio OFFICE110

O lokalite

Pozemky sú umiestnené na miernom svahu v katastrálnom území obce Rosina, časť nazývana "Do Chmelína".

V obci sú vybudované všetky inžinierske siete, obecný rozhlas, verejné osvetlenie aj obecná stránka s online údajmi z miestnej meteorologickej stanice. Rosina má k dispozícii kultúrny dom, materskú i základnú školu, telocvičňu, nákupné stredisko Jednota, potraviny Koruna, obchod s rozličným tovarom, penzión, pizzeriu, viacero pohostinstiev, poštu, ambulanciu lekára pre deti aj dospelých, zubného lekára či viacero kaderníctiev. Na dolnom konci obce sa nachádza viacero futbalových ihrísk, medzi nimi aj ihrisko, kde prebiehajú súťažné zápasy OŠK Rosina a ihrisko s umelým trávnikom. V areáli ZŠ s MŠ sa nachádza detské ihrisko, futbalové ihrisko, bežecký ovál, skatepark, hokejbalové ihrisko a ihrisko na plážový volejbal. V oddychovej zóne Skotňa sa nachádza detské a workoutové ihrisko. Spojenie s mestom zabezpečujú prímestské linky SAD Žilina.

Osadenie domov

Vizualizácie

9 výhod bývania v dome v IBV NOVÁ ROSINA

1. Kvalitná architektúra
Projekt návrhu domov sme riešili s ateliérom OFFICE110, s ktorými sme v úzkej spolupráci na viacerých projektoch. Spoluprácu si vážime a tešíme sa z nej, pretože architekti z ateliéru prinesú do projektu výborný pohľad na lokalitu, vypracujú kvalitnú architektúru a skvelé dispozície, ktoré naši klienti ocenia pri bývaní.

2. Skvelá dostupnosť
Náš projekt je osadený len kúsok od krajského mesta Žilina, autom od OC Dubeň cca 4 minúty.

3. Uzatvorená zóna
Na pozemok sa dostanete po novej asfaltovej súkromnej ceste, ktorú vlastníte v 1/6 so susedmi z domov IBV NOVÁ ROSINA, teda nehrozí premávka na Vašej ceste.

4. Výhľady do okolia
Domy máme osadené na miernom západnom svahu, samotné pozemky vďaka terasovitému osadeniu sú už ale v rovine a ponúkajú skvelé výhľady.

5. Tichá lokalita 
IBV sa nachádza v uzatvorenej slepej zóne, s veľmi miernou zástavbou v susedstve a ticho v dome aj na dvore si budete užívať.

6. Príroda za plotom
Domy sú osadené doslova v prírode, hneď za domom je poľná cestička a vôkol samé polia, ako stvorené na prechádzky so psom alebo výber cyklistických trás rôznym smerom.

7. Spoľahlivé ceny a prefinancovanie výstavby
V neľahkej dobe neustálych zmien v cenách stavebných materiálov ponúkame spoľahlivú cenu a fér prístup, ak by na trhu nastali extrémne neočakávané opätovné turbulentné zmeny ako v roku 2021. Nájdeme spoločne cestu pre doriešenie - napr. zmenou materiálov, úpravou projektu a pod. U nás taktiež už od prvého stretnutia Vám vieme vyriešiť prefinancovanie výstavby s našimi partnermi z finančných služieb.

Financovanie je postupné - rozdelené v čase prípravy podľa harmonogramu: na rezerváciu (teraz), kúpu pozemku a výstavbu domu (postupné platby od jesene 2024).

8. Vysoký štandard prevedenia
Ponuka domov - projektové vyhotovenie a samotná realizácia je priamo od nás - stavebnej firmy IDEÁLNE DOMY, s.r.o. Štandard vychdáza z nášho kvalitného programu výstavby - IDEÁL. Ide o veľmi kvalitne prepracovaný návrh riešenia stavebných materiálov a technológii. Za remeselnú kvalitu prevedenia samotnej stavby preberáme nadštandardné záruky.

9. Stretnutie u nás na firme - showroom možného prevedenia
Viete nás spoznať ešte pred Vaším rozhodnutím o kúpe domu. V sídle firmy sa Vám predstavíme, prejdeme podrobne spoločne celý projekt, postup riešenia prípravy, financovania, výstavby. Firemná budova slúži ako showroom možného prevedenia, ukážka prác, aj materiálov. Ponúkame možnosť spoznania našich stavbyvedúcich a pracovníkov na iných aktuálne prebiehajúcich stavbách, či priblíženie informácií a fotografií z už úspešne dokončených iných projektov a stavieb.

Rez a pohľad od ulice

Foto pozemkov

Harmonogram

Financovanie

1. REZERVAČNÁ ZMLUVA SO ZLOŽENÍM ZÁLOHY

2. KÚPA POZEMKU 

Kúpna zmluva na pozemok do 30 dní od podpisu RZ

3. PO ZÍSKANÍ STAVEBNÉHO POVOLENIA RIEŠIME VÝSTAVBU DOMU - PLATBY PO ETAPÁCH

Zmluva o dielo na výstavbu domu


FINANCOVANIE KÚPY RODINNÉHO DOMU:

Úver / Hotovosť / Kombinácia úveru a hotovosti

ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY! ZARIADIME TO ZA VÁS BEZPLATNE!


​​NA SPLNENIE SVOJHO SNA O VLASTNOM BÝVANÍ VÁM TEDA STAČIA 2 VECI:

1. Vybrať si dom z našej ponuky

2. Zavolať nám na +421 905 563 348, kde vám radi poskytneme všetky potrebné informácie

FINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI CEZ HYPOTEKÁRNY ÚVER JE MOŽNÉ LEN CEZ NÁŠHO VÝHRADNÉHO ZÁSTUPCU:

Ing. Andreja Filipa: +421 948 777 696

V prípade, že vám náš hypo-maklér nevybaví hypotéku alebo úver, vrátime vám plnú výšku vašej zálohy naspäť!!

​Náš maklér spolupracuje so všetkými bankami na trhu (Slovenská sporiteľňa, VUB Banka, ČSOB banka, Tatra Banka, Uni Credit Bank, Prima banka, OTP Banka, Sberbank, Mbank a Oberbank).


ZABEZPEČÍME KOMPLETNÝ SERVIS PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU:

nájdeme najideálnejšiu banku pre klienta

porovnanie všetkých bánk na jednom stretnutí (splátky, poplatky, úrok, atď)

skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti

zložku klienta odovzdávame priamo na pobočke

dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hyp.úveru

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o viac informácii alebo o obhliadku nás kontaktujte. Sídlime v Žiline, v budove, ktorú sme kompletne sami navrhli aj zrealizovali a slúži ako showroom pre klientov.

  • IBV Nová Rosina
  • Všeobecná otázka
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnebyvanie.sk alebo +421 905 563 348.
Odoslať správu
+421 905 563 348 alebo volajte